Açık Kadınların Tercihi Yarı Kapalı Mayo Modelleri

Açık Kadınların Tercihi Yarı Kapalı Mayo Modelleri

yari-kapali-mayo-modelleri
Yarı Kapalı Mayo

Bakmayın tesettür içeriğinin fazla olduğuna. Açık, kapalı tüm kadılar için mayo modelleri hakkında tecrübeliyiz. Açık kadınların giyebileceği çok açık olmayan mayo modelleri çok soruldu. Sizin için kalabalık havuz ve plajlarda rahat edeceğiniz yarı kapalı mayo tercihinizi yapmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Açık bir kadınsınız ve artık bikini ve çok açık mayo giymek istemiyorsunuz. Eğer öyleyse bu yazımız yarım kapalı mayo tercihinize çok yardımcı olacaktır. Genelde yarım tayt ve kolsuz, göğüs ve karın bölgesini kapatan mayolar tercihi doğru tercih olacaktır. ( Örnek model resmi yukarıda )

Yarım Kapalı Mayo Kumaşı Nasıl Olmalı?

Renk ve model çeşitliliğini bu yazımızın en altında göreceksiniz. Ama öncelikle en önemlisi yarı kapalı mayo tercihini nasıl yapacaksınız? Likra kumaşından üretilen ürünlerin kaliteli olup olamadığını her ürünün ‘ürün özellikleri’ kısmının ‘kumaş özellikleri’ bölümünde göreceksiniz. Biz yine de bilgi edinmeniz için kısaca belirtelim.

Yüzülebilir ürünlerin kumaş özellikleri:

%100 su iten ve çabuk kuruyan mayo kumaş içeriği: %80 Polyemit %20 Likra

Mikro, süprem kumaşı ise daha az su itme özelliği olan mayo kumaşıdır. Oranı: %88 Polyemit %12 Likra

Kumaş tercihinizi nasıl yapabileceğinizi öğrendiniz. Şimdi gelelim sizin için seçtiğimiz en rahat ve görseli en güzel olan bazı modellere.

En Güzel Yarı Kapalı Mayo Modelleri

Aşağıda sıralanan yarım kapalı mayo modelleri yeni üretilen ürünlerdir. Başlıca en iyi mayo sitelerini araştırdık ve hem modele göre fiyat, hem de en etkin yarım kapalı mayo sitelerden bazılarının modellerini sizler için belirledik.

adaea-3110
siyah-kapali-mayo
cok-acik-olmayan-mayo

Bir önceki yazımız olan Özel Tasarım Tıklaalbeni Tesettür Mayo Modelleri başlıklı makalemizde haşema, haşema modelleri ve Tesettür Mayo hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir