Özel Tasarım Tıklaalbeni Tesettür Mayo Modelleri

Özel Tasarım Tıklaalbeni Tesettür Mayo Modelleri

tıklaalbeni tesettür mayo
Özel Tasarım Tesettür Mayo

Sadelikten hoşlanan hanımlar için tasarlanan özel tasarım tesettür mayo çeşit çeşit ürünler arasında ilk göze çarpan pul payet haşema mayo modelleri güncellendi. Göğüs kısmında harika pul işlemesiyle pul payet likralı kapalı mayomuz 8 renk çeşidi ile karşınızda. tıklaalbeni tasarım tesettür mayo modellerini incelediğimizde hemen hemen her gün yeni ürünleri Web sitelerine eklediklerini görmekteyiz. ürünleri İstanbul Bahçelievler haşema mağazasında inceleme fırsatı bulduk. Mağazada yüzlerce çeşit muhafazakar kesime yönelik deniz ve havuz giyim, pareo, deniz şortu, çocuk mayoları ve yüzücü mayoların olduğunu gördük. Bu yıl 2019 tesettür mayo modellerine özel tasarlanan plaj çantalarını da çok beğendik.

Yeni Nesil Tesettür Mayosu

tesettür mayo
Kol fırfır detayıyla çok şık. Omuzdan göğüs altına inen fırfır ve taş tasarım tesettür mayo siyah rengiyle öze üretilmiştir.

Tıklaalbeni tesetür mayo sahibi Ahmet bey ile görüştük; Haşema ve diğer tesetür kapalı mayo üretim ve al sat noktasında önceliği kaliteli üretim yapan markalara verdiğini belirtmişlerdir. Mesela Yıllardır ortak çalıştıkları birkaç tesettür mayo markası Haşema, Armes, Adasea başta olmak üzre Tıklaalbeni markası da artık kendi üretimlerini de yaparak Türkiye’nin ilk tasarım tesettür mayosu üretimine başladıkları önemli konular arasında. Ürün açıklalamarına baktığımızda gerçeken ürün çeşidine göre kumaş ve model bilgisi ayrı ayrı ve detaylı bir şekilde anlatılmıştır. hatta ürünlerin tanıtımının yapıldığı T reklamlarından bazıları satıl sitesinde yer almaktadır.

Açık Hanımlar İçin Kapalı Mayo Modelleri

Tam kapalı kadınlar bir yana açık hanımlar da özellikle 40 yaşlarından sonra artık vücutlarının tamamını göstermekten kaçınmak istemektedirler. Müşterileriyle iletişim halinde olan firma sahibi çalışanlarının ortaya çıkardığı konu artık kapalı mayo modelleri tasarımlarına da ağırlık vermektedirler. Kısa kollu veya kolsuz ürünlerin taytları diz altı ve siz üstü olmak üzre ikiye ayrılmaktadır. Rengarenk çeşit ile siyah ve lacivert havuz grubu haşema ürünleri oldukça fazladır. Çalışanlarının müşterileriyle kurduğu samimi ilişkilere şaşırdık. Hem online satış üzerinden birebir destek vermekte, hem de mağaza çalışanları güler yüzlü ve tesettür mayo tasarım ve kumaş konusunda bilgililer.

Kendilerini tebrik ediyoruz ve mağazalarında bulunan yüzlerce tesetür mayo ve haşema modellerinden bazılarına ulaşabileceğiniz ürünleri sizlere sunuyoruz.

Armes 9201 Lacivert Tesettür Mayo
Armes 9401 Haşema
Armes 9407
Armes 9406 Tam Tesettür Mayo
Armes 9303 Siyah Yarı Tesettür Mayo
Armes 9303 Lacivert Yarı Tesettür Mayo
Armes 9303 Mürdüm Tesettür Mayo
Armes 9413 Siyah Tesettür Mayo
Armes 9201 Saks Mavi
Armes 9201 Antrasit Tasarım Tesettür Mayo
Armes 9213 Fuşya Tesettür Mayo
Adsea 4114
Armes 9201 Mor
Armes 9201 lacivert
Armes 9304
Armes 9353 Gül Kurusu
Armes 9201 Siyah
Armes 9410 Siyah
Armes 9201 Fuşya
Armes 9352 Turkuaz

Bir önceki yazımız olan 2019 Yarı Tesettür Mayo Modelleri Elite Serisi başlıklı makalemizde armes tesettür mayo, havuz haşema ve kapalı mayo hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar
Bir yorum
  1. Mayolarınızın kalitesi çok güzel kumaşlar çok çok iyi

    Cevapla

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir