Korona Virüsü Tesettür Mayo Sektörünü de Vurdu

Korona Virüsü Tesettür Mayo Sektörünü de Vurdu

Merhaba sevgili takipçilerim Ben Tesettür mayo fiyatları’ından Hale T. 2020 yaz sezonu başlarken sizlere yeni sezon tesettür mayo ürünlerini hazırlamıştım. Yüzlerce çeşit ürünler aslında stoklara girmeye başladı. Henüz sizlere tanıtmadan Çin’den yayılan Corona virüsü maalesef Türkiye’ye de geldi. Tüm dünyanın kabusu haline gelen korona virüsü birçok sektörü olumsuz etkiledi. Devletimizin aldığı önlemler kapsamında yetkililer herkesi ‘Evde Kal’ sloganıyla kendi karantinasını uygulamasını istedi. Eczaneler ve marketler dışında tüm mağazalar, iş yerleri, AVMler kapatıldı. Hal böyle olunca yaz sezonu hazırlığında olan tesettür mayosu satış firmaları da henüz sezona başlayamadı.

2020 Tesettür Mayo Fiyatları

Karamsar günlerde zaten içimiz karardı bari size yeni sezon tesettür mayoları ürünlerinden tanıtayım dedim.  Araştırmalarım sonucu tesettür mayo firmaları arsında şuan bir indirim başladı. İlk kez satışa sunulan 2020 indirimli tesettür mayo ürünlerine ulaştım. Aşağıda linkini verdiğim kategorideki tesettür mayoların yüzde sekseni yeni sezon. Ve fiyatlar şuan çok uygun. Temennimiz odur ki Corona virüsünün sona ermesi ve yaz sezonunu mutlu mesut geçirmemiz. Siz de yaz sezonuna hazırlanmak isteyenlerdenseniz yeni sezon tesettür mayoları uygun fiyata almak için en doğru zamandasınız. Ancak her tesettür mayo siteleri fiyatlarda indirim yapmadı. Sizler için araştırdım.

İşte yeni sezon ucuz tesettür mayo fiyatları linki:

https://www.tiklaalbeni.com/tesettur-mayo

Bu yıl da içinizi açacak modern tasarımlar var. İsterseniz hem resimleri paylaşıp tam kapalı mayo özelliklerinden bahsedeyim.

Tasarım Tesettür Mayo

Seçtiğim ürünlerden ilki otantik tasarım tesettür mayo A513. Ürünün alt taytı bol ve baskılıdır. Ürün zaten likralı olduğu için suda rahat hareket etkisi verir. Otellerdeki havuz başında da giyilebilmesi için tasarlanmıştır.

otantik tasarım tesettür mayo A513

İkinci tesettür mayo önerim Flowing siyah tesettür mayo A514. Göğüs kısmı omuzdan eteğe kadar inen fırfır görseli çok şık olmuş. Ürün zaten sade, baskısız, düz siyah. Sadeliği seven muhafazakar hanımlar için göğsündeki fırfır detayı daha önce yapılmamış bir stil. Ürünün ayrıca kendine özel haşema plaj çantası da mevcuttur.

Flowing siyah tesettür mayo A514

Armes Tıklaalbeni haşema gold tam kapalı Tesettür mayo A323

Üçüncü ürün seçimime gelince. Armes Tıklaalbeni haşema gold tam kapalı Tesettür mayo A323 – Lacivert. Dokuma kumaşlı yapışmayan tesettür mayonun ana rengi lacivert olup yukarıdan aşağı beyaz çizgi detaylıdır. Özellikle dikey beyaz çizgiler kilo gizleyen tesettür mayo isteyen kadınlar için tasarlanmıştır. Altın yaldız detaylar Tıklaalbeni Gold haşemayı ayrı bir yere koymaktadır.

Armes Tıklaalbeni haşema gold tam kapalı Tesettür mayo A323

Bu yazımızda sizlere yeni sezona girerken düşen tesettür mayo fiyatlarıyla ilgili haber vermek istedim. Bir sonraki yazımda yeni modelleri daha çok detaylandırmak istiyorum. Tesettür mayo bedenleri ve özellikle kullanılabilirliği ve kumaşı hakkında vereceğim bilgiler olacak. Sorularınızı lütfen aşağıdaki kutucuğa yazın. Size mutlaka cevap vereceğim. Şimdilik kalın sağlıcakla.

Bir önceki yazımız olan Haşema Bedeni Nasıl Seçilir? başlıklı makalemizde haşema, haşema beden seçimi nasıl olmalı ve haşema bedeni hakkında bilgiler verilmektedir.

4 Yorumlar
 1. Ama yeni sezon tesettür mayolar var gördum. Satılıyor değil mi? hem de cok güzel urunler ya.

  Cevapla
   • Editör
   • Mart 29, 2020

   Merhaba Yıldız hanım. Tabi ki yeni ürünler ilgili tesettür mayo sitelerinde mevcut. Korona karantinası var evet ama biz 2020 tesettür mayo modellerini tanıtmaya devam edeceğiz.

   Cevapla
  • hande suna
  • Nisan 12, 2020

  merhaba. korona virusu sebebi ile her yer kapalı. sizin sitede tesettür mayo satışı var kı acaba? yani kargolarınız çalışıyor mu?

  Cevapla

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir