Kız Çocuk Mayo Modelleri

Kız Çocuk Mayo Modelleri

Adasea 5037

Kız çocuk mayo modelleri, deniz ve havuz tekstil ürünleri satan mağazalarda satışı en çok olan ürünlerin arasında yer almaktadır. Tatil sektörünün gelişme göstermesi ile birlikte, yalnızca büyükler için değil çocuklar için de farklı ve kaliteli ürünlere ulaşmak mümkün olmaktadır. Hem kumaş hem de model itibariyle çocuklara rahat bir kullanım olanağı sunmakta olan bu mayolar, denizde ve havuzda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kız çocuk mayo modelleri, Suyu sevmeyen çocuklara da bu farklı ve renkli mayo modelleri ile denizi ve yüzmeyi sevdirmek mümkün olmaktadır.

Kız Çocuk Mayo Çeşitleri

Kız çocuk mayo çeşitleri, özellikle çizgi kahraman tasarımları ile bilinmektedir. Çocukların ilgisi doğrultusunda tasarlanmış olan bu ürünler, tekstil sektörü içerisinde aranan önemli ürünler içerisinde yer almaktadır. Havuzda da kullanımı rahat olduğu için yılın her döneminde, farklı mevsimlerde alıcılarıyla buluşan bu ürünler, yeni tasarımların da oluşmasına kaynaklık etmektedir. Bu sayede hem çocukların hem de ailelerinin mutlu bir alışveriş yapmaları kolaylıkla gerçekleşmektedir.

Kız Çocuk Mayo Fiyatları

Kız çocuk mayo fiyatları, özellikle kullanılan kumaşa göre farklılıklar oluşturmaktadır. Bu alanda kullanılmakta olan farklı pek çok kumaş türü bulunmaktadır. Kalitesiyle orantılı olarak fiyat aralıkları da belirlenmektedir. Bununla birlikte lisanslı olarak satışa sunulan mayolar da bulunmaktadır. Bu ürünlerin marka fiyatı dolayısıyla daha yüksek ücretler ile satışa sunulduğu bilinmektedir. Kişisel ihtiyaç ve beğenile doğrultusunda farklı mayo modellerine ulaşmak mümkün olmaktadır.

Çocuk Havuz Mayoları

Çocuk Havuz Mayosu 79,90 TL

kız çocuk Havuz Paçalı Mayo

 

Armes 8401 Mürdüm Püsküllü Tesettür Mayo. Armes Deniz Kızı Serisi Orjinal Tesettür MAyo 219 TL

Armes 8401 Siyah tesettür Mayo. 2018 Tesettür Mayo Modelleri Orjinal. Deniz Kızı Serisi Haşema

 

Adasea 5037 Mavi Çocuk Havuz Taytlı mayo

Adasea 5037 Pembe.
Çocuk Havuz Mayosu

 

Bir önceki yazımız olan Çocuk Mayo Modelleri Kumaş Tipi İle Etkiliyor! başlıklı makalemizde Çocuk mayo hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir