Kapalı Mayo Modelleri ve Kumaş Özellikleri

Kapalı Mayo Modelleri ve Kumaş Özellikleri

2018 Kapalı Mayo Modelleri

Bu yazımızı okuduktan sonra kapalı mayo seçiminizde daha net karar vereceksiniz. Merhaba bugün siz degerli okurlarımıza tesettür ve yarı tesettür mayodan bahsedeceğim. Mayo kullanımı eskiden sadece yaz aylarında olurken kapalı havuzların  kullanımları, gerek spor yapmak gerek ise sağlık sorunları  sebebi ile yaygınlaştı. Ben kapalı havuza girmeyi çok tercih etmiyorum fakat geçtiğimiz günlerde boynuma bir ağrı girdi ve acil ortopedi doktoruna gittim doktorum yüzme önerdi,  kaplıcaları daha çok büyüklerimiz kullanıyor, çocuklarımız yüzme kurslarına gidiyor. Demek istedigim arkadaşlar, kapalı mayo modelleri ürünlerimiz  elimizin altında bulunmalı. Öncelikle kapalı mayo linkine tıklayarak yüzlerce tam kapalı, yarım kapalı mayo ve haşemaları inceleyebilirsiniz.

Kapalı Mayo Modelleri Nasıl Olmalı

Kapalı Mayo

Yarı tesettür mayo aldım, sıfır kol, diz üstü. Mayoya alıştığım için pek sıcak bakmıyordum fakat çok beğendim.  Şıklığı beni benden aldı desem abartmış olmam inanın. Kapalı mayo ve tesettür mayo modellerini de inceleme fırsatım oldu harika modeller var, renklere diyecek sözüm yok. Bone, tayt, tunik kombin edilmiş, zaten vücuda yapışmayan kumaşlar kullanılıyor. Bir de tam kapalı mayo modelleri var bu kombine jile yelek eklenmiş, daha muhafazakar bayanlar için.

Tam Kapalı Mayo ve Yarım Kapalı Mayo

Arkadaşlar tesettür mayo kumaşı çok önemli. Neden mi? Çünkü kumaşı yıpratan ne varsa maruz kalıyor tuzlu su, klorlu su ve güneş daha ne olsun değil mi? Bu sebepten kumaş seçimini iyi yapmalısınız. Kullanım talimatına da uyarsak aldığımız ürünü uzun yıllar kullanabiliriz. tesettür mayo da kumaş ve renk seçimi oldukça geniş yelpazede sunulmuş, size en uygununu biraz araştırarak bulmanız hiç zor olmayacaktır.

Aşağıdaki kapalı tesettür haşemaların hepsi birbirinden şıktır. özellikle adasea 4081 modelimize bayılacaksınız. 2018 yeni sezon ürünleridir. Sizin için seçtiğimiz bu en kullanışlı ve en güzel tesettür mayo modellerini siz de çok seveceksiniz.

____________________________________

Havuz ve Deniz İçin Kapalı Mayo Modelleri

Yarım Kapalı Mayo Modelleri

Tıklaalbeni farkıyla hemen sipariş verebilirsin. Dilersen Kapıda Öde!

Adasea 4081 Modern Tasarım Tesettür Mayo

Tesettür Mayo

tıklaalbeni.com tesettür mayo modelleri bir tık yakınında

Adasea 4082 Modern Tasarım Tesettür Mayo

 

Adasea 4080

Kapalı Mayo Adasea 3069

 

Deniz Tesettür Mayo

Muhafazakar Tesettür Mayo

 

Hasema Gupse

Haşema H-2424

 

Şık, Sade ve Spor Birleşimi

Haşema 2458 tiklaalbeni

 

Yarım Kapalı Mayo

Deniz Tesettür Mayo

 

Yarım Kapalı Mayo, Adasea 3065

Yarım Kapalı Mayo, Adaea 0036 Koyu Lacivert

 

Adasea 2041 Tesettür Mayo

Adasea 2037 Tesettür Mayo

Bir önceki yazımız olan Tesettür Mayo Nasıl Olmalı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir