2019 Yarı Tesettür Mayo Modelleri Elite Serisi

2019 Yarı Tesettür Mayo Modelleri Elite Serisi

Bu sene tatilinizi daha keyifli geçireceğinize şüpheniz olmasın. Dört renkten oluşan Elite serisi Rita Yarım kapalı haşemanızı hem giyerken hem de çıkarırken ön fermuarı sayesinde çok rahat edeceksiniz. Kısa kollu yarım tesettür mayo arayan hanımlar için özel üründür. Lacivert beden ve tayt, göğüs fermuar kısmındaki bordo kombini harikadır. 1. kalitedeki yarım kapalı mayo havuzda da deniz de de rahatça giyilebilir. Kaplıcalarda hangi bedende olursanız olun seçenek mevcuttur. Dilerseniz yarı tesettür mayo linkine tıklayarak daha fazlasını inceleyebilirsiniz.

Likralı Yarım Kapalı Mayo Modelleri

yarım kapalı mayo

2019 havuz tesettür mayo grubu rahat giyilebilme özelliği olan bir modeldir. tasarımı ve kalitesi 1. sınıftır göğüs kısmındaki fermuar bir ilktir ve kolay giyip çıkarmanızı sağlaması için tasarlanmıştır. Muhafazakar tatil planları artık çok eğlenceli olmaktadır. Kapalı hanımların kardeşi veya ablası veya kızı açık olabilir. Bu yüzen bikini yerine yarim kapalı mayo tercihi yapmaları için tasarlanan elite yarım kapalı mayomuzun 4 ayrı rengi vardır. Havuzda giyilen haşema ile denizde giyilen haşema arasındaki fark kısa kollu ve taytının yarım olmasıdır. Göğüs kısmındaki kap bedene sabit olup kolay yıkanabilme özelliğine sahiptir.

2019 Yarı Tesettür Mayo Modelleri:

İşte stoklara yeni giren ve 2. üretimi Haziran’da olacak olan yarım kapalı mayolarımızı sunuyoruz. Bunlar birinci kalitedir. Fiyat olarak da ilkbahara özel %30 indirimdedir. kaçırmamanız için bir fırsat.

yarım kapalı mayo
yarı tesettür mayo
yarım kapalı mayo
yarım kapalı mayo
armes kapalı mayo
yarı açık mayo
yarı tesettür mayo

Bir önceki yazımız olan 2019 Linexpo Fuarında Tesettür Mayo Markaları da Bulunacak. başlıklı makalemizde 2019 tesettür mayo, haşema ve linexpo 2019 hakkında bilgiler verilmektedir.

3 Yorumlar
  1. Modellerinizi gördüm, beni tıklaalbeni.com tesettür mayo sitesine yönlendirdi haşema aldım ve çok memnun kaldım teşekkür ederim.

    Cevapla
  2. Bu yarı tesettür mayo modelleri çok güzel. tıklaalbeni.com dan sipariş verdim. Hızlı bir şekilde ulaştı elime çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim sağolun.

    Cevapla
  3. Yarı tesettür mayolarınızın modelleri çok şık vede güzel. Ben aldım memnun kaldım.

    Cevapla

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir