Haşema Rengi Seçimi Nasıl Olmalı?

Haşema Rengi Seçimi Nasıl Olmalı?

haşema renkleri

Haşema Ne Renk Olmalı

Haşema ne renk olmalı?

Suyla güneşin buluştuğu yaz sezonunu açıldı. Havuzlar dolup taşarken sahillerde dolmaya başladı. Havuza ve denize girerken tercih edilen bikini ve mayoların yanına son yılların gözdesi haşema diye de isimlendirilen kapalı mayolar da eklendi. Denize bikiniyle girilir geleneğini tarihe karıştıran yarım kapalı mayolar sadece tesettürlü kadınlar tarafından tercih edilmiyor. Denize girerken daha kapalı giymeliyim diyen ya da güneşe karşı sağlık sorunları olan kadınlar da kapalı mayo tercih etmekte.  Peki kapalı mayo ne renk olmalı?

Ne Renk Haşema Kullanmalıyım?

Tesettürlü kadınlar haşema seçerken önceliği vücut hatlarının belli olmaması olmalı. Bu yüzden havuz haşema seçimimizi yaparken koyu renkli olanları tercih etmelisiniz. Koyu renk kapalı mayo hem içinizi belli etmeyecek hem de mayonuzun üzerinde oluşacak olası lekelerin gözükmemesini sağlayacak. Koyu renk tercih etmemizin olmazsa olmaz asla göz ardı edemeyeceğimiz bir sebebi de açık renklerin olduğumuzdan daha kilolu göstermesidir.

2018 haşema modellerinde bolca kullanılan ve denize muhteşem uyum sağlayan lacivert renk koyu renk kategorisinin en güzeli diyebiliriz. Sevgili lacivert rengi tercih eden sadeliği, düzeni, uyumu seven kadınlar hemen sizlere dipnot olarak lacivert rengini düşünce gücünü artırdığı bilgisini de verelim.

Yaz yaklaştıkça sıcaklıklar da yükselmeye başladı. Denizler ve havuzlar en serin tüm etkisiyle çağırırken plaj alışverişleri için kapalı haşemalar, yarım kapalı mayo tercih eden kadınlara sunacağımız birbirinden şık koyu renk modellerden birkaç tanesini tanıtalım.

Neden Koyu Renk Haşema?

Lacivertin mükemmelliği kapalı yarım kapalı tüm mayolara nasılda yakıştı. Bu gördüğünüz mayolar en kaliteli kumaştan üretildi. Giyim tercihinize göre rahatlıkla beğenebileceğiniz birbirinden güzel tesettür mayo modelleri hakkında en ayrıntılı bilgileri bulabileceğiniz bir site https://www.tiklaalbeni.com/ yüzlerce çeşit haşema modelini aynı gün kargo hizmeti ile sunmaktadır. Bu ayrıca dikkatimizi çeken nokta oldu. Bir alışveriş sitesinin müşterilerini memnun etmesi bizi de memnun etmektedir ve bu siteleri sizlere tanıtmaya devam edeceğiz.

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Havuz ve Deniz İçin En İdeal Tesettür Mayo Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir