Haşema Bedeni Nasıl Seçilir?

Haşema Bedeni Nasıl Seçilir?

Haşema

Sizlerden gelen soruları derledik ve en çok merak edilen konulardan bir taesine odaklanacağız. Bu yazımızda haşema bedeni nasıl seçilir sorusuna ayrıntılarıyla cevap vereceğiz. Yıllar geçtikçe muhafazakar deniz mayosu modelleri de geliştirilmektedir. Tesettür dış giyimin bol olması gerektiği gerçeğini bir tarafa koyalım. Yüzmek için seçilen haşema beden seçimi vücuda tam oturan kıyafetleri tercih eden tesettürlü kadınlar için önemlidir. Dikkat edin! ‘vücuda tam oturan kıyafetleri tercih eden’ dedik. Yani zaten bol olsun, yapışmasın diye düşünülüp alınan tam kapalı tesettür haşemaların beden seçimi standarttır. Ama modern haşema diye bilinen desenli, baskılı ürünler vücuda yapışmaktadır. Hem yüzerken rahat hem de plajda gezerken şık olmak için likralı tesettür mayo tercihi kaçınılmazdır.

Haşema Beden Tercihi Ne Olmalı

Dar kalıp haşema tercihi edecek olan hanımların dikkat etmesi gerekenler:

Örnek verelim; M beden giyen bir kadın Haşema seçiminde de M beden giymeli. Biraz bol olsun diye bir beden büyük de tercih edilebilir. İşte bu noktada önemli olan şey alacağı ürün markasına bakmalı. Çünkü her markanın kalıpları farklıdır. Beğendiğiniz ürünün özelliklerinde ayrıntılı beden ölçü tablosu bulunmalı. Yani Haşema bedeni, boyu, uzunluğu, pantolon lastik genişliği vs. ‘Haşema bedeni nasıl seçilir?’ sorusuna en uygun site https://www.tiklaalbeni.com/hasema ölçü tablosu seçimini her ürün kalıbına göre sunmaktadır.

Tesettür Mayo Bedeni Nasıl Seçilir?

Her bir ürün özelliğinde beden ölçü tablosu mevcut olan tesettür mayo modellerine haşema kategorisinden ulaşabilirsiniz. İşte size öne çıkan haşema ve tesettür mayo markaları beden ölçülerine örnekler.

Göğüs ölçüsü nasıl alınır?

Göğsünüzün en geniş bölgesinden ölçmelisiniz. Göğüs çevresi ölçümü mezurayı göğsünüzün en geniş bölgesine yerleştirilerek yapılır.

Bel Ölçüsü Nasıl Alınır?

Ellerinizi normal bir şekilde belinize koyduğunuz nokta bel noktasıdır. O noktadan bel çevrenizi ölçebilirsiniz.

Basen Ölçüsü Nasıl Alınır?

Mezuranın ucunu karın bölgesine yerleştirin. Mezurayı ters yerleştirmediğinizden emin olun. Tam yerleştirdiğiniz noktadan karın bölgenize tamamen sarın. Mezurayı kalçanızın en geniş bölgesine kadar indirin. En geniş nokta kalça kemiğinizin yukarısında ya da aşağısında olabilir. O belgeden doğru basen ölçüsünü alabilirsiniz.

Haşema markası beden ölçüleri:

Haşema markalı ürünlere 36 Beden S bedene tekabül eder. S bedenin göğüs ölçüsü 85 cm, bel ölçüsü 69 cm, basen ölçüsü ise 92 cm’dir. Beden büyüdükçe 4 cm artar ve küçüldükçe azalır.

Adasea Markalı Ürünlerin Beden Ölçüleri:

Çoğu modelde kalıpları dar olan Adasea markalı tesettür mayo modellerinin S bedeni 36 bedendir. S beden ölçü tablosu, göğüs 80 cm, bel 72 cm, basen 90 cm’dir.

Armes tesettür mayo modellerinin beden tablosu:

Armes mayo, tesettür mayo ölçüleri konusunda diğer markalardan biraz daha farklıdır. Kalıpları dardır. S bendeni 38 bedene tekabül eder.

Tıklaalbeni tesettür mayo modelleri beden ölçüleri:

Tıklaalbeni her ne kadar Türkiye’nin en büyük haşema sitesiyle birlikte hareket etse de kendi üretimi olan tesettür mayo ölçüleri kendisine özgüdür. Müşteri deneyimi göz önünde bulundurularak hareket eder. S bedeni 36-38 arasıdır. Her bedende 3 cm büyür.

Beden Siyah, Detaylar Mavi Haşema
2019 Haşema Modelleri
adasea-hasema
Adasea Haşema
Armes Mayo
Armes Tesettür Mayo

Bir önceki yazımız olan 2019 Haşema Tesettür Mayo Yenilikleri Neler? başlıklı makalemizde 2019 haşema, 2019 tesetür mayo ve haşema hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir