Etekli Mayo Nasıl Olur?

Etekli Mayo Nasıl Olur?

Etekli mayo nasıl olur Yaz ayları yaklaşırken bayanların en çok tercih ettiği ürün olmaya başlamıştır. Mayo denize girmek için en uygun kıyafetlerden bir tanesidir. Ama mayonun ilk ortaya çıkış şekli eteksiz ve tamamen sıfır şeklindedir. Bu nedenle mayoyu herkes giyemez. Tesettürlü bayanların mayo giymesi halka açık yerlerde büyük bir sorun olduğundan onlar için özel üretilen kapalı mayoları bulunmaktadır. Bunun yanında sıfır bacak mayo giymek istemeyen bayanların da bu sorununa çözüm bulmak için etekli modeller ortaya çıkarılmıştı.Etekli mayolar bacakların üzerine inmese de kalçaları kapatacak kadar uzun eteğe sahiptir.

Etekli Mayo Tek Parça Mayolar İçin Midir?

Etekli mayo, Denize girilirken kullanılan kıyafetlerin en şık olanıdır. Ama içerisinde haşama, bikini, mayo kini gibi çeşitleri de bulunmakta, yine hemen her noktada genel adları mayo olarak sunulmaktadır. Etekli mayoları alırken yalnızca mayo halinde bir ürün almak istemeyebilirsiniz. Bikinilerin de etekli alta sahip olanları bulunmaktadır ve bunlardan da satın alarak istediğiniz gibi kullanma hakkınız saklıdır.

Etekli Mayo Eteği Ayrı Mı Giyilir?

Etekli mayo Deniz kıyafetleri içerisinde ayrı bir yeri olan model olduğundan her zaman kullanıcısı çok olmaktadır. Ama bazıları da bu modellerin eteğinin ayrı ayrı giyildiğini düşünerek almak istemez. Oysaki mayoların üzerine ne giyerseniz giyin mayoya sabit olmadığı sürece kayıp düşecektir. Bu nedenle mayolar etekleri üzerine dikilerek kullanıma sunulacaktır.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir