En Yeni Bayan Haşema Modelleri

En Yeni Bayan Haşema Modelleri

Bayan haşema son yıllarda muhafazakar kesimin de yaz tatili alışkanlığı edinmesi ile modada yer edinmiş bir ürün. Hanımların örtülü vaziyette havuzda ve yahut denizde yüzmesi için tasarlanan yarı tesettürlü ve tam tesettürlü mayo modellerinin genel ismi haşemadır. Bayan haşema modelleri gençlere, çocuklara ve yetişkinlere hitap edecek şekilde, farklı yaşlara, farklı tarzlara, örtünme hassasiyetlerine ve beden ölçülerine uyacak biçimde üretilmektedir. Bayan haşema yani tesettür mayo ürünleri uzun üst parça, tayt, bone ve likralı eşarptan oluşan dört parçalı takımlardan oluşabildiği gibi iç badili, üst jileli, taytlı, bone ve eşarplı beş parçadan oluşan takımlar halinde de olabilmektedir.

Bayan Haşema İsterseniz Tam İsterseniz Yarı Tesettürlü
Bayan haşema modellerinde yarı ve tam tesettürlü haşema seçenekleri mevcut. Yarım kollu, sıfır kollu yarı tesettürlü ürünler ile tamamen örtülü seçenekler de mevcut.

Bayan Haşema Fiyatları Hangi Aralıktadır?
Bayan haşema modelleri hem yetişkinler hem de çocuklar için üretilmektedir. Ürünlerin takım içeriği yani parça sayıları ile kumaş kaliteleri, marka nitelikleri ile bayan haşema fiyatları değişiklik göstermektedir. Bayan haşema fiyatları 79.90 liradan başlamakta olup fiyatlar 250 liraya kadar yükselmektedir.  İsterseniz komple bir takım almak zorunda da değilsiniz. Bayan haşema ürünlerinin parçalarını ayrı ayrı da satın almanız mümkün. Böylece bir parçanın eskimesi ya da kaybolması durumunda tüm bir takım almak zorunda kalmazsınız.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir