En Güzel Haşemalar ve Tesettür Mayo Modelleri

En Güzel Haşemalar ve Tesettür Mayo Modelleri

hasema

Haşema Modelleri

Merhabalar! Yine yaz geldi gelecek derken yazın tam ortasındayız. Temmuz’a girmeden önce siz değerli tesetturmayofiyatlari.com müşterilerine özel en güzel haşemalar ve Haziran ayında en çok satılan haşemalardan bahsedeceğiz.

En çok beğenilen tesettür mayoları açıklamamızın sebebi, sizin de aynılarını satın almanın için değil, en azından modelleri görüp haşema satın almadan önce daha rahat karar verebilmeniz içindir.

Sırasıyla tam kapalı ve 150 TL üzeri ürünleri, sonra 150 TL altı olan tesettür mayoları ve en sonunda da tıklaalbeni haşema modeli olan 59.90 TL’ye oldukça beğenilen haşemayı açıklayacağız. Tüm ürünler yazının sonunda görselleriyle mevcuttur. Tıklayıp sipariş de verebilirsiniz. Öncelikle Haşema linkine tıklayarak en şık haşema modellerine sahip olabilirsiniz.

En Şık Haşema Modelleri

1: Armes Melina Tesettür Mayo

Bu çok özel üretilen haşemanın göğüs kısmı püskül detaylıdır. Tasarımı hem sade hem de ilgi çekicidir. Aynı zamanda 1. kalitede bir haşemadır. İç kısmı çıtçıtlı badilidir. Bu haşemalarda bir ilktir.

2: Adasea Akdeniz Serisi Tesettür Mayo

Dijital baskılı tesettür mayo modelleri artık çok beğenilmektedir. Dik yaka tarzında eşarpsız haşema modelleri modern kapalı mayo isteyen hanımların dikkatini çekmektedir.

3: Klasik ve Modern Çizgili Haşema

En güzel haşemalar arasında 3. olan modelimiz. Bu haşema düz siyah üzeri ince yatay çizgileri ile dikkat çekmektedir. Haziran ayında en çok satılan haşemalar arasındadır ve çok beğenilmiştir.

4: Jileli Haşema Gupse

Jileli tarzında, yani üstü dokuma kumaş, beden e sabit likralı kol. Bu haşema deniz suyu görünümlüdür ve baskısı harikadır. Çok kaliteli baskısı olan haşemanızı çok uzun süreli kullanabilirsiniz.

5: Likarlı tam tesettür mayo Bisse

Akdeniz-Serisi-Tesettur-Mayo-Picasso-Ade-3b85

Adasea Tesettür Mayo

Kol uçları ve eteği volanlı olan tasarım olarak çok beğenilen başka bir model de bisse haşemadır. Tiklaalbeni.com yetklililerinden alınan veriler doğrultusunda Haziran ayında en çok satılan kapalı mayo modelleri arasındadır.

6: Kelebek Etkisi Tesettür Mayo

Kelebek etkisi adı gibi güzel bir tesettür mayo. Açık LAcivert, Koyu LAcivert ve Siyah renkleri bulunan ve uçuşan kelebeklerin olduğu kapalı mayo gerçekten çok başarılı bir tasarım

7: Jileli Haşema Seteney

Geçen sene çok satan haşema modelleri arasında olan Haşema Çise modelinin farklı bir tarzıdır. Çizgileri daha geniş ve ip detayları çok başarılıdır.

8: Sara Tesettür Mayo

Tıklaalbeni üretimi olan Sara haşema 59.90 TL fiyatıyla çok satılan haşemalar arasındadır.  ‘Birkaç kez giyeceğim o yüzden çok para vermek istemiyorum’ diyen bazı müşterilerimiz için tasarlandı ve müşterilerini çok memnun etmiştir.

Aşağıda listelenen ürünlerin hepsi en çok satılanlar arasındadır.

Satın Al butonuna tıklayarak ürünleri inceleyip sipariş verebilirsiniz.

___________________________________

 

Armes-Melina

Armes Melina

sara-tesettur-mayo-kapali-hasema—koyu–c9cf

Tesettür Mayo

 

sara-tesettur-mayo-kapali-hasema—mint-e4f7

Uzun Haşema

sara-tesettur-mayo-kapali-hasema—mor-b4f3

Ucuz Tesettür Mayo Lila

 

Likrali-Tam-Tesettur-Mayo-Bisse-3208211-7823

Tasarım Tesettür Mayo

Dijital-Desenli-Tam-Kapali-Hasema-Mayo-T-742f

Adasea Tesettür Mayo

 

Gupse-Jileli-Tesettur-Mayo-Hasema-2410-1-d6c1

Haşema Gupse

Aysin-Jileli-Tesettur-Mayo-Hasema-2405-1-9fb1

Haşema Aysin

 

Hasema-Cise-Hasema-Nehar-126083—Siyah–45ac

Haşema Çise

Akdeniz-Serisi-Tesettur-Mayo-Adesea-1204-605d

Armes 4074 Mavi

 

Akdeniz-Serisi-Tesettur-Mayo-Adesea-1204-8626

Armes 4074 Mürdüm

sara-tesettur-mayo-kapali-hasema—siyah-001f

Tıklaalbeni haşema

 

Seteney-Jileli-Tesettur-Mayo-Hasema-2405-e96a

Haşema Seteney

sara-tesettur-mayo-kapali-hasema—mavi-91a0

Kapalı Mayo

Bir önceki yazımız olan Haşema Rengi Seçimi Nasıl Olmalı? başlıklı makalemizde haşema, haşema mkodelleri ve haşema ne renk olmalı hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir