2019 Tesettür Mayo Modelleri Nasıl Olacak?

2019 Tesettür Mayo Modelleri Nasıl Olacak?

2019-tesettur-mayo

2019 Tesettür Mayo

Merhabalar! 2018 yaz aylarını artık geride bıraktık. Birbirinden renkli tesettür mayo modelleri satın alıp mutlu bir tatil geçirdiniz. Artık biliyorsunuz ki her yıl daha değişik ve güzel tesettür mayo modelleri üretilmektedir. Açık havuzlarda ve denizde giyilebilen tesettür mayo modelleri özel olarak havuz için tesettür mayo ve deniz için tesettür mayo olmak üzre kiye ayrıldı. ŞLimdi sizlere 2019 yılında geliştirilen tesettür mayoların bazı özelliklerinden bahsedeceğiz. 2019 Yaz sezonuna daha çok var ama tesettür mayo üreticileri 2019 yaz sezonu modellerini çıkardılar bile. Üretime geçildi ve stoklara başlandı. Bu yıl doların da yükselmesiyle zor bir sezon sonu geçiren tesettür mayo üreticileri fiyatları az da olsa yükseltmek zorunda kaldılar. Ama merak etmeyin, sizler için en kaliteli tesettür mayoları en uygun fiyatlara alabileceğiniz bazı ipuçları diğer yazılarımızın konusu olacaktır.

Tesettür Mayo Modelleri 2019

Kaliteden taviz verilmeyen siteler vardır. Tesettür mayo alanında tam 6 yıldır hizmet veren öncü sitelerinin başında tiklaalbeni.com gelmektedir; öncelikle tesettür mayo kategorisindeki 2019 ilkbahar – yaz sezon ürünleri inceleyebilir, dilediğiniz şekilde sipariş verebilirsiniz. Neden öncü? 1: Sipariş veren insanlara sipariş sonrası kaliteli hizmer vermektedirler. 2: Tesettür mayo sektörü ve müşterileri tesettür mayo kumaş kalitesinin nasıl olması gerektiğini tiklaalbeni.com’dan öğrenmiştir. 3: Her ürün açıklamasında o ürün için doğru kumaş ve ürün özellik bilgisi vermektedir. 4: Diğer tesettür mayo satılan siteler değişim ve iade yapmazken tıklaalbeni koşulsuz iade ve değişim konusunda müşterilerinin yüzünü güldürmektedir. Zaten sitedeki ve değişik mecralardaki yorumlara bakıldığında müşteri memnuniyetini görmekteyiz. Bu sebeple kendilerini kutluyor ve 2019 tesettür mayo modellerinde nasıl bir değişim olacak, konumuza dönüyoruz.

2019 Tesettür Mayo Modelleri

modern tesettür mayo

Birkaç ana bilgi vereceğiz ve yılbaşından hemen sonraki detaylı bir incelemeyle siz değerli müşterilerimiz için en iyi tesettür mayo modeli seçiminizi yapmanız için ayrıntılı bilgi vereceğiz.

1: Yeni üretilen tesettür mayoların üst bel kısmı, alt taytın bel lastiğine ilik düğme yöntemiyle tutturulmaktadır. Bu durum hemn belinizin açılmamasını sağlar hem de yüzerken tesettür mayonuz sağa sola dönme yapmaz.

2: Çok beğenilen dijital baskılı, desenli tesettür mayolar artık süprem kumaşından üretilmeye başlanacak. Yani 1. kalite olan kumaşlara yapılan dijital baskılar 180 TL ve üzeri fiyatla satılmaktaydı. Bu ürünler devam edecek ama artık çok beğenilen desenli ve digital baskılı tesettür mayolar uygun fiyattan satılmas için bir alt kalite olan %88 Polyemit – %12 elastan özelliğindeki süprem mayo kumaşından da üreilecektir.

3: yarı tesettür mayo çeşitleri çoğalacak.

4: Adasea tesettür mayo çocuk tesettür mayo çeşitlerini daha da çoğaltacak.

5: Her tesettür mayo modeline kombin olacak şekilde çanta ve plaj şapkası üretilecek, birlikte satılacak.

6: tiklaalbeni tesettür mayo modelleri bonelerini her modele uygun üretecek ve sıradışı tasarımlar yapacak.

Kısaca ve ana hatlarıyla bu değişiklikler yolda. Dediğimiz gibi, Yılbaşından hemen sonra bu konuları detaylarıyla ve resimleriyle vereceğiz.

Bir önceki yazımız olan 2018 Haziran ve Temmuz Ayında En Çok Satan Haşemalar başlıklı makalemizde en çok satılan haşemalar hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar
Bir yorum
    • gülay ikiz
    • Ekim 23, 2018

    önerdiğiniz tıklaalbeni sitesi gerçekten kaliteli. her zaman tıklaalbeni sitesinden alıyorum tesettür mayolarımı 🙂 çok memnunum.

    Cevapla

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir