2019 Linexpo Fuarında Tesettür Mayo Markaları da Bulunacak.

2019 Linexpo Fuarında Tesettür Mayo Markaları da Bulunacak.

2019 Linexpo Fuarına Katılacak Olan Tesettür Mayo Markaları

6-7 ve 8-9 Şubat 2019’da gerçekleşecek olan Linexpo fuarında hazırlıklar devam ediyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da en iyi tasarımcıların elinden çıkan göz alıcı iç giyim modelleri, canlı mankenler eşliğinde sunulacak.

Bazı iç giyim markaları; Pierre cardin, Ten, Özkan İç Giyim, Anıl, NBB, Loya, Hays İç Giyim, Dagi, ve daha bir çok marka Linexpo furarında 2019 model ürünlerini sergileyecekler.

Neden Linexpo? Türkiye’nin bilinen saygın tekstil derneklerinin kurduğu Linexpo IFM, TİGSAD ve ÇSD tarafından organize edilmektedir. Merkezi İstanbul’dur ama bu fuar dünyaya hitap ettiğinden firma katılımı oldukça yüksektir.

2019 Linexpo Fuarına Katılacak Tesettür Mayo Markaları

Dünya’nın birçok yerinden müşterilerin tercih ettiği Linexpo fuarına tesettür mayo markalarının katılması tesettür mayo markaları arasındaki rekabeti yoğunlaştırmaktadır. Bu sayede her markanın birbirinden güzel tesettür mayo modelleri üretmesi online sitelerden sipariş veren müşterilerin yüzlerini güldürmektedir. 2019 tesettür mayo modellerinin ilk kez tanıtılacağı linexpo fuarına Türkiye’nin önde gelen tesettür mayo sitesi tiklaalbeni.com’un sahibi de katılım gösterecektir. Yeni tesettür mayo modellerini ve haşema markasının ürünlerini inceleyip kendi müşterilerine en şık ve en iyi haşema modelleri ve diğer tesettür mayo modellerini sunacaktır.

Linexpo fuarında Haşema firması müdürü Tiklaalbeni.com sahibi ile yan yana.

İşte 2019 Linexpo fuarına katılacak ve tıklaalbeni.com’da satışı olacak tesettür mayo markaları :

1 – Haşema : Haşema markası bilindiği üzre dünyada ilk tesettür mayosunu üreten firmadır. Haşema markası her geçen yıl kalitesini artırıp, müşteri memnuniyetinden asla taviz vermeyen bir vizyonu olduğunu görmekteyiz. Haşema markasının kendisine ait sadık müşteri kitlesi olmasının en büyük nedeni kaliteden taviz vermemesidir.

2 – Armes Markası : Armes marka tesettür mayo modelleri 2 yıl öncesine göre çok daha geliştirilmiş ve özel tasarımın öncülerinden olabilecek modeller üretmeye başladı. Hem 1. kalite hem de uygun fiyatlı tesettür mayo müşterilerine yönelik süprem tesettür mayo üretimi yapması açısından da önemli bir tesettür mayo markasıdır.

3 – Adasea Markası : Adasea artık kendisini ispatlayan tesettür mayo markasıdır. Tesettür mayo model çeşitliliği en çok olan Adasea Tesettür Mayo markası hem kalitesi hem model çeşitliliği ile önde gelen markalardan biri olmuştur. 2019 Adasea tesettür mayo modelleri tıklaalbeni markasının da hazır bulunacağı Şubat 2019’da Linexpo fuarında sergilenecektir. Adasea markasının bir diğer özelliği uygun fiyatlı tesettür mayo müşteri kitlesi için kendi alt markaları olan Seamay ve Tesmay markalarının da üreticisidir. Havuz için ayrı tesettür mayo, deniz için ayrı tesettür mayo modelleri de göz alıcı ve kalitelidir.

4 – Tıklaalbeni Tesettür Mayo Markaları : Altı yıldır tecrübesi olan bir tesettür mayo sitesidir. Tesetür mayo markalarına model ve kalite açısından yön veren bir firmadır. Tıklaalbeni markası bünyesinde Türkiye’nin önde gelen tesettür markalarıyla çalışmaktadır. Bunun yanında müşterilerin istekleri doğrultusunda uygun fiyatı göz önünde bulundurarak farklı tesettür mayo modellerine de yer vermektedir. 2019 tesettür mayo modellerinin satışa çıkacağı ilk sitelerden birisidir. Hem Türkiye’ye hem de dünya’nın her yerine satış yapmaktadır.

Linexpoya Nasıl Katılabilirsiniz?

Eğer siz de 2019 Linexpo fuarına katılmak isterseniz online başvuru yapmalısınız. Formu doldurmak için bu linki tıklayabilirsiniz: Linexpo online kayıt formu.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Mayo Nasıl Olmalı? başlıklı makalemizde haşema, kaliteli haşema ve kaliteli tesettür mayo hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar
11 Yorumlar
  • ayşe sudan
  • Ocak 17, 2019

  Lİnexpoya giriş formunu sonunda buldum. teşekkürler tesetturmayofiyatlari.com

  Cevapla
   • Duru İnce
   • Şubat 1, 2019

   Ayşe merhaba! Duru ben. Ben de doldurdum, geliyorum. Bakalım kim nasıl tesettür mayo modelleri yapmış. 🙂

   Cevapla
  • HASAN GÜNAY
  • Ocak 17, 2019

  Online başvurumu yaptım ve onay maili geldi. Çok teşekkür ederim.

  Cevapla
  • Adnan Doğdu
  • Ocak 29, 2019

  Linexpoya 2019 tesettür mayo modellerini incelemek için gidicem. Formu doldurdum. tıklaalbeni.com tesettür mayoda iyi konumda. sahibini tanıyorum.

  Cevapla
  • Duru İnce
  • Şubat 1, 2019

  Bende katıldım. geliyorum 🙂

  Cevapla
  • Burcu Erdoğan
  • Şubat 3, 2019

  Formu doldurdum. Katılıyorum Linexpo’ya. Kısmet olursa Cumartesi ordayım. tiklaalbeni.com sahibiyle de tanışırım umarım. Yakışıklı çocukmuş. 🙂

  Cevapla
  • Asuman Özer
  • Şubat 3, 2019

  ben kendisinden rica ettim 2019 tıklaalbeni tesettür mayo modellerinden bazılarini gosterebilir misin diye, ama fuardan once olmazmış. Haklılar, modelleri çalınabilir. Ben de geliyorum.

  Cevapla
  • BURCU ERDOĞAN
  • Şubat 8, 2019

  Asuman hanım bence haklılar. Geçen sene bazı modelleri çalınmış. Bu sene dikkat ediyorlar. Tıklaalbeni.com da tesettür mayo modelleri çok değişik, güzel gerçekten. Kalitesi de çok iyi.

  Cevapla
  • Asuman Özer
  • Şubat 8, 2019

  Burcu hanım siz Linexpoya ne zaman gideceksiniz. Oarda görüşelim.

  Cevapla
  • BURCU ERDOĞAN
  • Şubat 8, 2019

  Ben Yarın, yani Cumartesi günü gidicem buluşalım tabi.

  Cevapla
  • Asuman Özer
  • Şubat 8, 2019

  Tamam Cumartesi görüşelim.

  Cevapla

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir