2019 Haşema Tesettür Mayo Yenilikleri Neler?

2019 Haşema Tesettür Mayo Yenilikleri Neler?

Haşema Modelleri
haşema

Sonunda geldi. Evet, her yıl heyecana beklediğiniz 2019 haşema tesettür mayo modelleri işte karşınızda. Bu sayfamızı takip eden binlerce müşterimiz bizimle WhatsApp yoluyla iletişime geçti. Müşterilerimizin sorduğu soruların başında; ‘Mayıs geldi, gerçek haşema modellerini ne zaman satışa sunacaksınız?’ ve benzeri sorulardı. Biz Arkadaşlarla toplantılarımızda haşemaları satışa sunarken en doğru ürün bilgilerini en ayrıntılı bir şekilde nasıl veririz diye kafa yoruyoruz. Dolayısıyla 2019 yaz sezonu için üretilen mayolar biraz geçti ama sonunda kavuştunuz. 🙂

En Kullanışlı 2019 Haşema Modelleri

lacivert haşema
haşema 2539

Önce hemen sizlere bazı modellerin yepyeni özelliklerinden bahsedelim. Sonra da birkaç ürün görselini satın alabileceğiniz şekilde paylaşacağız. Yeni haşemaların Kullanılabilirliği artırıldı. En önemli yeni tasarım olan tayt ucu ayak bileğine geçebileceği şekilde tasarlanan bazı modelleri yine tiklaalbeni.com haşema ortaklığı ile kararlaştırılmıştır. Artık yüzerken taytınız sıyrılmayacak. Fatih’teki Haşema firma binasında gerçekleştirilen toplantılarda Tıklaalbeni haşema kategori uzmanlarının da fikri alınıp modeller geliştirilmiştir. Örnek ürünü sağ taraftaki resimde görebilirsiniz.

Haşema Kumaşındaki Değişiklikler Neler?

Çok değişiklik var. Özellikle dokuma, yani halk arasında ‘paraşüt kumaş’ adı verilen ürünlerde daha sık dokuma yapılmıştır. Polyester kumaşın dokuması ne kadar sık olursa su itme özelliği o kadar artar. Bu çok önemlidir. Hani ‘ya bu haşema neden bu kadar pahalı? Benzerini başka bir yerde daha ucuza gördüm.’ gibi sorular soruyorsunuz ya… İşte araştırmadan, bilgi sahibi olmadan sırf ucuz diye hemen almayın, pişman olmayın. Neyse, konumuza dönersek yeni ürettiğimiz haşemaların öne çıkan bir diğer önemli özelliği de çift kürsörlü fermuar. Çift kürsörlü fermuar da yine bu sene bir çok modelde tekrar üretildi. Yani istediğiniz zaman uzun tesettür mayonuzun fermuarını alttan da üstten de ayrı ayrı açabilirsiniz. Düşünsenize, ne kadar rahatlatıcı ve işe yarar bir geliştirme değil mi?

Denizde, havuzda yüzerken rahat, plajda gezip tozarken de çok şık olacağınız yepyeni ürünlere haşema kategorisine giderek ulaşabilirsiniz. Ya da aşağıdaki bazı ürünlerimize göz atabilirsiniz.

Siyah Haşema Modelleri
SİYAH HAŞEMA İMZALI TESETTÜR MAYO
Haşema H-2505 Diniz
Lacivert Fuşya Desenli Haşema
PALMİYE DESENLİ LACİVERT TESETTÜR MAYO
Haşema H-2509 Nilgün

Kahverengi desenli haşema
YAPRAK DESENLİ SİYAH TESETTÜR MAYO
Haşema H-2504 Safir
Yeşil Desenli Haşema
SİYAH YAPRAK DETAYLI TAM TESETTÜR MAYO
Haşema H-2504 Safir
Lacivert Çizgili Haşema
LACİVERT DESENLİ TAM TESETTÜR MAYO
H-2501 Efil
Lacivert Kaliteli Haşema
PUL DETAYLI LACİVERT TAM TESETTÜR KADIN MAYO
Haşema H-2537 Yekta
Baskılı Lacivert Haşema
LACİVERT DESENLİ TAM TESETTÜR KADIN MAYO
Haşema H-2530

LACİVERT PALMİYE DESENLİ TESETTÜR MAYO
Haşema H-2586 İra
Lacivert Fuşya Palmiye Desenli Haşema
PALMİYE DESENLİ LACİVERT TESETTÜR MAYO
Haşema H-2509 Nilgün
Siyah Kaliteli Haşema
PUL DETAYLI SİYAH TAM TESETTÜR KADIN MAYO
Haşema H-2537 Yekta

Bir önceki yazımız olan Açık Kadınların Tercihi Yarı Kapalı Mayo Modelleri başlıklı makalemizde havuz haşeması, havuz mayosu ve kaliteli mayo nasıl olmalı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir